O nás

Linea s.v.d. Blansko působí na českém trhu od roku 1946. Zabýváme se návrhy a výrobou interiérů soukromých i komerčních prostor. Realizujeme, jak kompletní rekonstrukce stávajících interiérů, tak i vybavení novostaveb na klíč.
Kompletní servis
Při kompletaci zakázky dokážeme zkoordinovat práce od různých dodavatelů – od projektu, přes stavební úpravy, elektroinstalační, topenářské a podlahářské práce, až po vymalování a následné vkusné zařízení samotného interiéru. Zákazníkovi tak odpadá spousta práce a starostí – vše obstará náš technický dozor, který je vždy přítomen při realizaci celé zakázky.
Jsme samostatně fungující firma
Spolupracujeme s architekty, kteří se zajímají o moderní trendy a nové technologie v oblasti vybavování interiérů. Pravidelně modernizujeme naše výrobní CNC technologie a snažíme se maximálně využívat nejnovější materiály dostupné na českém i zahraničním trhu.
Prověření výrobci
Zpracovávané materiály pocházejí od prověřených výrobců a mají veškeré atesty požadované při výrobě nábytku. Zakázku jsme schopni vyrobit z laminovaných i dýhovaných desek, z masivu nebo lakovaných MDF desek. Kombinací těchto materiálů se sklem, plexisklem, kovovými doplňky a moderním LED osvětlením dokážeme zrealizovat každý interiér.
Firemní loga
Podnikatelům nabízíme vyfrézování firemního loga s možností barevného prosvícení jako součást interiéru. Toho využívají nejvíce provozovatelé hotelů, restaurací a firem, které si zakládají na reprezentativním vzhledu firemního prostředí – jejich loga jsou součástí barů, stolů nebo vstupních recepcí..
Jsme samostatně fungující firma máme vlastní, moderně zařízený, výrobní areál a vlastní autodopravu
Chcete kvalitní interiér od renomovaného výrobce?
VYTVOŘIT POPTÁVKU

Vytvořilo Foreveryone